UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту.
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Одесі
  4. Робота Оператор компьютерного набора, баз данных в интернет-магазин в Україні
  5. Оператор компьютерного набора, баз данных в интернет-магазин
Дана вакансія вже неактуальна.
Вона була збережена на сайті і поміщена в архів вакансій в ознайомлювальних цілях
Знайти схожі вакансії

Оператор компьютерного набора, баз данных в интернет-магазин

Заблокована
7 000 грн.
 24 лютого 2017  Одеса
Рубрики:Офісний персонал

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Приглашаем окунуться в сферу IT. Компания OpticsPlanet приглашает в наш дружественный коллектив людей со знанием английского языка для работы на позиции оператора компьютерного набора, оператора баз данных.

Из основных критических требований:

— разговорный английский

— высокая скорость набора текста на английском

— работа с Exсel

график работы — пятидневка с 9 до 18 либо с 10 до 19

офис в чудо-городе на Среднефонтанской

skype — barrracuda

We’re looking for people with different experience to work on large E-commerce projects

Candidate can type at least 40 words per minute in English

We will provide a typing test

  • Candidate is able to pass intermediate Excel

Should have some of this experience:

  • Working with bulk/large data sets (processing files w/ over 5−10,000 rows of data)
  • Ability to filter and format cells
  • Experience with CMS systems is a big plus (uploading data to CMS, making sure data complies with data requirements for the CMS)
  • HTML experience is a plus

We offer:

  • Competitive salary
  • Creative, friendly team of professionals
  • The opportunity of professional growth

Feel free to contact me

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Часто шукають

↑ Вгору