Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Оператор, майстер пост.друкарського обладнання в Києві
  5. Оператор, майстер пост.друкарського обладнання
  Відправити резюме

  Оператор, майстер пост.друкарського обладнання

  Заблокована
  13 500 грн.
   14 жовтня  Київ 
  Рубрики:Видавництво, поліграфія

  Контакти

  Телефон: +38 (068) 936-60-02

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:обов'язковий

  Опис вакансії

  В друкарню потрібні Оператори, майстри пост.друкарського обладнання (термобіндер Horizon, підбірка Duplo, PUR біндер). ДР від 3 років. З/п від 13500 грн. Підробіток від 70-85 грн/год. Друкарня знаходиться по вул. Шахтарська. Резюме відсилати на пошту або телефонувати.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору