Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Оператор ПК-діловод в Україні
  5. Оператор ПК-діловод
  Відправити резюме

  Оператор ПК-діловод

  Заблокована
  10 000 грн.
   22 червня  Запоріжжя 
  Компанія: Заводський віськовий комісаріат  (https://jobs.ua/company-zavodskiy-vskoviy-komsarat-1604789) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека; Офісний персонал

  Контакти

  Контактна особа:Відділ Бронювання
  Адреса:вул Лізи Чайкіної, буд. 65-а

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: потрібен працівник з активною життєвою позицією, для введення даних у електронну систему, складання звітів, листування. Необхідне впевнене володіння ПК, грамотність в складанні службових паперів. Обов`язково: військове звання (у разі наявності) не вище старшого солдата.

  Обов'язки: робота «кабінетна», безпосередньо в приміщенні Заводського районного військового комісаріату. Графік плаваючий. Оформлення через підписання контракту на військову службу на три роки. Робота без відряджень, без зброї.

  Умови: робота на комп`ютері, з оргтехнікою, допомога керівнику підрозділу з документообігом.

  Резюме надсилати на відправити резюме . За результатами розгляду Ваших резюме, у разі відповідності вимогам, з Вами зв`яжуться та запросять на співбесіду та нададуть детальну інформацію щодо вакансії та умов праці.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору