Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Торгівля, продажі, закупівлі
  5. Оператори-касири
Відправити резюме

Оператори-касири

Заблокована
 16 травня  Київ 
Компанія: ДОНБАСС-ТРЕЙД ОИЛ  (https://jobs.ua/company-donbass-treyd-oil-1580394) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Для роботи на АЗС потрібні Оператори-касири Обов'язки: обслуговування клієнтів, приймання палива, ведення касової документації, надання інформації про паливо. Вимоги: знання ПК на рівні користувача, відмінні комунікативні навички, грамотна мова, вміння будувати діалог з клієнтом, без шкідливих звичок. Графік роботи: позмінний, доба/дві. АЗС знаходиться в м. Київ (правий берег). Виплата з/п 2 рази на місяць, вчасно, день в день! Ставка + % з кожного проданого літра. Бажано з досвідом роботи в даній сфері. Магазина нема! Будемо раді прийняти вас в наш маленький, дружний колектив. Телефонувати з 9.00 до 18.00. Тел. 096-510-8939, Олександр

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору