Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Чорноморську
  4. Робота Педагог-организатор в Україні
  5. Педагог-организатор
  Відправити резюме

  Педагог-организатор

  Заблокована
  10 000 грн.
    7 липня  Чорноморськ 
  Компанія: Підгорна Олена Анатоліїва  (https://jobs.ua/company-pdgorna-olena-anatolva-1614556) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади; Сфера розваг

  Контакти

  Контактна особа:Елена Подгорная
  Адреса:Черноморск, ул. 1 мая 40б

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:сезонна робота

  Опис вакансії

  Центр досуга для детей и взрослых Uniclub "Колорит" приглашает на работу педагога-организатора (аниматора) в лагерь на сезон с возможным дальнейшим трудоустройством.
  Время работы: гибкий шестичасовой рабочий график.
  Мы с удовольствием возьмем Вас в нашу команду, если: Вы любите детей и легко находите с ними общий язык; Вы — педагог и у вас есть опыт работы с детьми; имеете организаторские и анимационные навыки; Вы хотите получать удовольствие от работы и проведённого времени.
  Работая с нами, Вы получите: возможность работы в компании после окончания сезона; невероятный опыт работы с детьми; питание за счет компании; достойную ЗП, которая зависит от количества отработанных часов и смен.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору