Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Наука, освіта, переклади
  5. Педагог, воспитатель в детский центр посменно
Відправити резюме

Педагог, воспитатель в детский центр посменно

Заблокована
12 000 грн.
  9 травня  Київ 
Компанія: Центр дитячо-юнацького дозвілля ВПОДОБАЙКА  (https://jobs.ua/company-tsentr-dityacho-yunatskogo-dozvllya-vpodobayka-1595100) (Всі вакансії)
Категорії:Наука, освіта, переклади
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Вимоги: Вища профільна освіта, досвід роботи з дітьми. Пунктуальність, стресостійкість, інтерес до власної роботи. Медична книжка

Обов'язки: Організація дозвілля дітей в погодинній дитячій кімнаті - заняття по розкладу центру, різнопланові - арт, фіз, сенсорика і т.д

Умови: Робота позмінно - з 8.30 до 13.30, друга зміна з 13.30 до 19.00

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

↑ Вгору