Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Переводчик в Києві
  5. Переводчик
  Відправити резюме

  Переводчик

  Заблокована
  17 000 грн.
   12 травня  Київ 
  Компанія: ООО "Актив ОМЗ "  (https://jobs.ua/company-ooo-aktiv-omz-1603931) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади; Робота для студентів

  Контакти

  Телефон: +38 (069) 495-37-37
  Контактна особа:Валерия Васечкина

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:вільний графік роботи

  Опис вакансії

  Мы – молодая, но быстро развивающаяся компания, постоянно увеличивающая штат сотрудников. Наши переводчики работают удаленно, что позволяет им распоряжаться своим временем самостоятельно, строя свой собственный график работы. Вы будете работать в комфортной для себя атмосфере и в темпе, удобном именно вам. Вы сами решаете, когда и сколько и где будете работать. Все, что вам необходимо для работы – компьютер и доступ в Интернет.


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору