Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Плиточник

20 000 грн.
 16 ноября  Луцк
Компания:Корінчук О.П.  (https://jobs.ua/company-kornchuk-op-1573416) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Наша компанія відома в Україні та за її межами, як одна з лідируючих у сфері проектування інтер'єрів (в т.ч. бізнес-класу), задовольняючи запити максимальної кількості споживачів. Ми створюємо житло нового комфортного формату.

Спеціалісти нашої компанії здійснюють розробку інтер'єру, його втілення та ремонт житла з індивідуальним дизайном та ремонтом, наповненими меблями та побутовою технікою «під ключ».

Постійна увага до якості роботи та професійного росту наших співробітників сприяла укріпленню наших позицій на ринку.

У зв’язку з розвитком компанії запрошуємо на роботу шпаклівщиків, малярів, лицювальників-плиточників, підсобних робітників, монтажників ремонтних та будівельних робіт.

Нам потрібний саме Ти, якщо:

— володієш необхідними професійними навиками

— відповідальний та пунктуальний

— порядний та не маєш шкідливих звичок.

Умови роботи: оптимальні, 5 днів на тиждень, робота у вихідні вітається. Офіційне працевлаштування. Своєчасна оплата праці. Є можливість професійного росту.

Обов’язки: робота по профілю, дотримання графіку виконання робіт, дисципліни на об'єкті, чітке виконання поставлених завдань та правил охорони праці.


Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх