Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво , Робота без кваліфікації
  5. Подсобный рабочий на производство
Відправити резюме

Подсобный рабочий на производство

Заблокована
12 000 грн.
  3 травня  Київ 
Компанія: ПИИ ТОВ 'Укршпон'  (https://jobs.ua/company-pii-tov-ukrshpon-375181) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво, Робота без кваліфікації
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінна робота

Опис вакансії

Требования: на постоянную работу, официальное трудоустройство, 5-ти дневная рабочая неделя, посменный график работы (3 смены) 1-я смена с 7.00 до 15.00; 2-я: с 15.00 до 23.00, 3-я: с 23.00 до 7.00 (понедельно), возможность работать в одну смену с 7.00 до 15.30 , стабильная зарплата, отпуск 28 к.д., развозка от ст.м.Выдубичи, перспективы профессионального роста (возможность повышения квалификации (обучение за счет работодателя). О более детальной информации чем занимается наше предприятие вы можете посмотреть на нашем сайте ukrshpon.com

:

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору