UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Помічник адвоката/юриста/адміністратор офіса в Києві
  5. Помічник адвоката/юриста/адміністратор офіса
Відправити резюме

Помічник адвоката/юриста/адміністратор офіса

Заблокована
12 000 грн.
 23 квітня  Київ 
Компанія: Правовід  (https://jobs.ua/company-pravovd-1581039) (Всі вакансії)
Рубрики:Юриспруденція, право

Контакти

Контактна особа:Юрій Швець

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Невелика юридична  організація шукає працівника с вищою  юридичною освітою на посаду , яка суміщує обов'язки   помічника адвоката/юриста та адміністратора офіса . Враховуючи  сітуацію шукаємо працівника який мешкає в Голосіївському районі біля Голосіївської площі. Співбесіда обов'язкова та буде призначена за розглядом резюме. Необхідно мати опит роботи за фахом юриста 2-3 роки ( складання юридичних документів , робота з базами , судовою практикою та нормами права ) , а також вміння(бажання) бути хозяйкою в офісі . Графік роботи звичайний . Для полегшення комунікації вкажіть в резюме номер особистого телефону.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору