Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Вінниці
  4. Робота Помічник бухгалтера, логіст в Україні
  5. Помічник бухгалтера, логіст
  Відправити резюме

  Помічник бухгалтера, логіст

  Заблокована
  15 000 грн.
    2 березня  Вінниця 
  Компанія: ТОВ «Ліс Торг Поділля»  (https://jobs.ua/company-tov-ls-torg-podllya-1608219) (Всі вакансії)
  Рубрики:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит; Логістика, доставка, склад

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 439-86-15
  Контактна особа:ТОВ "ЛІС ТОРГ ПОДІЛЛЯ" .
  Адреса:Вінниця

  Побажання до співробітника

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:від року
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги, побажання: Потрібен помічник бухгалтера, логіст. Робота з первинними документами, кореспонденцією, контроль документообігу. Узгодження  питань та документальне оформлення щодо транспортування, митного оформлення (експорт-імпорт) продукції та товарів. Знання та вміння щодо різних сфер обліку (транспорт, виробництво, оптова торгівля, кадри) вітається. Комунікабельність, кмітливість,  гнучкість та оперативність у роботі.

  Обов'язки: пошук транспорту для доставки власних вантажів та замовлень для надання послуг  транспортом фірми, документальне оформлення транспортних замовлень та перевезень, робота з первинними документами на різних ділянках (відповідно до результатів співбесіди)

  Умови: повний робочий день, комфортний офіс в центрі міста

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Часто шукають

  ↑ Вгору