Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Помічник керівника

6 500 грн.
 13 ноября  Тернополь

Требования

Образование:полное высшее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Ми компанія, що працює в сфері надання медичних послуг, продаж контактних лінз, сонцезахисних окулярів та окулярів для корекції зору. Наша компанія постійно розвивається, зараз ми виходимо на новий рівень, завдань стає все більше. Тому шукаємо досвідченого і впевненого помічника керівника.

Обов’язки:

виконувати в строк і доводити до успішного завершення поставлені завдання; — оперативно виконувати доручення керівника; — своєчасно і правильно оформлені, відправлені / отримані і містяться в порядку документи; — підготовка різної документації, збір інформації; — переговори з клієнтами.

Що можемо дати ми:

робота в молодій і оптимістичній команді однодумців; — цікаві проекти, новий досвід; — завжди своєчасна зарплата; — перспектива кар'єрного росту; — безкоштовне навчання; — оплачуване стажування.

Умови роботи:

робота в офісі; — графік роботи з 10.00 до 19.00 (понеділок — п’ятниця); — оплата від 100 $ в стажувальний період (1-4 тижні), в робочий період до 250 $. Ми надаємо всі умови для вашого розвитку разом з нами.


Резюме надсилати на адресу: отправить резюме

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх