Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Отправить резюме

Помічник менеджера

Заблокирована
5 000 грн. + %
 13 февраля  Львов 

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:не требуется
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Всеукраїнська компанія «Маріо Сервіс» — спеціаліст в області кондиціонування, опалювальної техніки, хімчистки та клінінг послуг, від нещодавно відкрилась і у Львові та набирає персонал.

Наша компанія дає Вам можливість набратись досвіду в сфері продаж, документообігу, оформлення договорів, участі в тендерах і спілкування з клієнтами, а також можливість кар'єрного росту до посади керівника відділення.

Умови роботи:

 • графік роботи (пн/пт, з 9 до 18:00). Також можливе працевлаштування на неповний робочий день.
 • робота офісна, виїзд до клієнта за потреби.
 • безкоштовне навчання
 • карєрний план (ріст до керівника відділу за 2 роки)
 • ставка + бонуси+%
 • Вимоги до кандидата: досвід роботи в продажах товарів або послуг, бажано технічного, інженерного або будівельного профілю вітается.
 • Готовність більшу частину робочого часу робити, так звані,«холодні дзвінки» потенційним замовникам з чіткою метою -продати товари або послуги компанії.(телефон,база надается)
 • Відмінні комунікативні здібності, зразкова клієнт-орієнтованість, вміння швидко знаходити спільну мову з різними людьми, здатність системно перетворювати контакти у замовлення -НАВЧАЕМО!!!
 • Орієнтованість на результат, системність та активна життєва позиція.
  • Базові математичні здібності, володіння ПК (Excel)

Маємо налагоджену базу власних клієнтів.

Запис на співбесіду по тел.:

Наталя 097−471−61−05 / 063−199−24−41

Показать контакты
Вас также могут заинтересовать следующие вакансии


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 

  Горячие вакансии

Похожие вакансии

↑ Наверх