Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Офісний персонал , Юриспруденція, право
  5. Помічник приватного виконавця
Відправити резюме

Помічник приватного виконавця

Заблокована
10 000 грн.
 12 травня  Київ 
Компанія: Приватний виконавець виконавчого округу м.Києва Д'яченко Є.С.  (https://jobs.ua/company-privatniy-vikonavets-vikonavchogo-okrugu-mkiva-dyachenko-s-1595166) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал, Юриспруденція, право
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: В офіс Приватного виконавця Д'яченка Є.С. потрібен Помічник з вищею юридичною освітою, стажем роботи в сфері права та бажання працювати.

Условия: Заробітна плата від 10 000,00 грн.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору