Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Миколаїв
  4. Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
  5. Помощник бухгалтера
Відправити резюме

Помощник бухгалтера

Заблокована
  1 травня  Миколаїв 
Компанія: ФОП Чигріна О. Б.  (https://jobs.ua/company-fop-chigrna-o-b-1590294) (Всі вакансії)
Категорії:Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит
Показати контакти

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги: бажане знання бухгалтерського обліку та досвід роботи в програмі 1С, впевнене користування програмами пакету Microsoft Office ((Word, Excel)

Умови роботи: повний робочий день

Обов’язки: допомога у веденні бухгалтерського та податкового підприємств та приватних підприємців, а саме: створення, проведення в бухгалтерських програмах первинних документів, нарахування заробітної плати, створення та реєстрація податкових накладних, формування звітів під керівництвом головного бухгалтера

Можливість вдосконалювати свої професійні якості.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору