Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Офісний персонал , Юриспруденція, право
  5. Помощник нотариуса
Відправити резюме

Помощник нотариуса

Заблокована
4 173 грн.
 13 травня  Київ 
Компанія: Частный нотариус Арестович-Корнийчук О.Н.   (https://jobs.ua/company-chastnyiy-notarius-arestovich-korniychuk-on-162794) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал, Юриспруденція, право
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: порядочность, желание работать нотариусом, честность, щепетильность, внимание к мелочам, ум, желание учиться

Обязанности: помощника нотариуса

Условия: ищу преемника, которому смогу передать свою нотариальную контору. Обучу профессии нотариуса, государственного регистратора, работе во всех государственных реестрах, ведению наследственных дел. Оформлю официальный стаж 3 года по трудовой книжке, необходимый для сдачи экзамена на должность нотариуса.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

↑ Вгору