Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Посудомийниця в Києві
  5. Посудомийниця
  Відправити резюме

  Посудомийниця

  Заблокована
   12 червня  Київ 
  Компанія: "MIMINOSHI" РЕСТОРАН-ХИНКАЛЬНАЯ  (https://jobs.ua/company-miminoshi-restoran-hinkalnaya-1613622) (Всі вакансії)
  Рубрики:Ресторанний бізнес, кулінарія

  Контакти

  Адреса:Ст.м "Печерська", вул. М.Задніпровського, 13

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Фею чистоти (біла, чорна мийка та прибирання залу) запрошує на роботу хінкальня "Miminoshi" (грузинська кухня). ГР: тиждень/тиждень. З/п: 700 грн/зміна + чай. Виплата щотижня. Офіційне працевлаштування. З питань працевлаштування звертатися за телефонами.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору