Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Прибиральник території в Києві
  5. Прибиральник території
  Відправити резюме

  Прибиральник території

  Заблокована
    9 вересня  Київ 
  Компанія: Центральный Дом мебели   (https://jobs.ua/company-tsentralnyiy-dom-mebeli-405631) (Всі вакансії)
  Рубрики:Робота без кваліфікації

  Контакти

  Телефон: +38 (044) 200-00-67

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  "Центральний Будинок меблів" на Печерську запрошує Прибиральника теориторії. З/п за результатами співбесіди. Обов'язки: прибирання території торговольного центру, косіння і полив газонів, очищення території від снігу, контроль стану робочого обладнання. Умови роботи: позмінний графік, офіційне працевлаштування, своєчасна виплата з/п.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору