Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Прибиральниця в Києві
  5. Прибиральниця
  Відправити резюме

  Прибиральниця

  Заблокована
  7 200 грн.
   14 жовтня  Київ 
  Компанія: ПАТ Київгаз  (https://jobs.ua/company-pat-kivgaz-127966) (Всі вакансії)
  Рубрики:Інші пропозиції

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 829-65-14
  Контактна особа:Юлія

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Прибиральниця офісу, 300 кв.м. Київ, ст.м "Лук'янівська", вул. Гоголівська. Режим роботи: 5/2, з 7.00 до 16.00, сб, нд вихідні. Спецодяг, інструменти, обладнання. Офіційне оформлення. Оплачувані відпустка, лікарняні. З/п 7200 грн після вирахування податків. Житло не надаємо.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору