Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Продавець-консультант жіночого одягу ТМ Pink

 24 октября  Львов

Требования

Образование:не имеет значения
Опыт работы:желателен

Описание вакансии

Задумайся про те, яку роботу ти хочеш знайти? Це дуже важливо! Адже це може бути невдала спроба на тиждень, а можлива — красива історія тривалістю на роки. Що обереш ти? Чого ти бажаєш? З яким настроєм ти хочеш розпочинати і завершувати робочий день? Яких людей хочеш бачити серед своїх колег? Саме з цих рядків в твоєму житті можуть початися зміни!

Ми — компанія «Pink», Український виробник жіночого одягу, готові прийняти в свою сім'ю обдарованого продавця закоханого в свою справу. Нам потрібна людина, у якої є смак. Людина, яка вміє майстерно комбінувати речі і кольори. Наш ідеальний кандидат знає, як підбирати образ для будь-якого клієнта і постійно вдосконалюється в цьому напрямку. А ще, наш майбутній продавець має гарне почуття стилю. До речі, ми будемо допомагати вдосконалювати це почуття. Для наших продавців ми регулярно проводимо тренінги для наших продавців, на яких ти зможешдаємо можливість постійно поповнювати свої знання, та вдосконалювати відточувати вміння.

Ну що, впізнаєш себе? Вважаєш, що зможеш зробити наших клієнток щасливими і вони повернуться до тебе не один раз?

Думаємо, у тебе все вийде якщо ти:

• Активний.

• Привітний.

• Відповідальний.

• У тебе відмінне почуття гумору.

А ще, якщо після всього прочитаного, у тебе не здригнеться рука відправити резюме, то ти смілива, впевнена в собі людина. Таких людей ми особливо цінуємо і готові запропонувати роботу в дружньому колективі. Лозунг нашої компанії: «Створено Українськими майстрами» і ми прагнемо щоб кожен наш співпрацівник усвідомлював: «Це — про мене!». У тебе буде можливість займатися улюбленою справою і рости разом з компанією. В ідеальному варіанті розвитку подій ти зможеш пройти шлях від продавця до директора магазину. Все буде залежати від твоїх амбіцій, бажаннь та кількості спроб.

Залишилися питання? Зв’яжися з нами — 067−427−99−04 Юлія. Із задоволенням відповімо на них, а також розповімо про приємні бонуси, які надаємо нашим кращим співробітникам.

До зустрічі на співбесіді!

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх