Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Продавці в Києві
  5. Продавці
  Відправити резюме

  Продавці

  Заблокована
   14 січня  Київ 
  Рубрики:Торгівля, продажі, закупівлі

  Контакти

  Телефон: +38 (093) 160-48-10
  Контактна особа:Наталія

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Продавців запрошуємо на роботу. Робота в міні-маркеті, формат "біля дому" Стекляшка. Дарницький р-н. Пропонуємо: достойний рівень з/п, мотиваційна система для працівників. Офіційне працевлаштування. Робота в дружньому і креативному колективі, можливість розвиватися, кар’єрне зростання.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору