UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Луцьку
  4. Робота Проектний менеджер-діловод в Україні
  5. Проектний менеджер-діловод
Відправити резюме

Проектний менеджер-діловод

Заблокована
9 000 грн.
 24 січня  Луцьк 
Компанія: Луцький міський молодіжний центр  (https://jobs.ua/company-lutskiy-mskiy-molodjniy-tsentr-1626147) (Всі вакансії)
Рубрики:Офісний персонал

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Обов'язк

  • Написання та подання проектних заявок на програми міжнародно-технічної допомоги та національні програми регіонального розвитку (грантові програми).
  • Забезпечення комунікації закладу з парнерськими організаціями, ведення ділової кореспонденції. Ведення документообігу.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Часто шукають

↑ Вгору