Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Черкасах
  4. Робота Провідний інженер з якості в Україні
  5. Провідний інженер з якості
  Відправити резюме

  Провідний інженер з якості

  Заблокована
  9 600 грн.
   26 серпня  Черкаси 
  Компанія: Черкасский автобус, ПАО   (https://jobs.ua/company-cherkasskiy-avtobus-pao-291019) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (047) 264-06-54
  Контактна особа: Бухтий
  Адреса:Черкаси, ул.Рождественская,292

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: освіта вища автомобілебудування, кваліфікація інженер-механік, бажано досвід роботи в гарантійному відділі або СТО.

  Обов'язки: Здійснює контроль за додержанням термінів складання відомостей усунення дефектів, виконанням заявок на проведення гарантійного ремонту. Здійснює контроль за діяльністю підрозділів під час проведення гарантійних ремонтів. Готує відповіді на претензії та інше листування.

  Умови: зміна одна 8 годин, зарплата 2 рази на місяць, своєчасно, оплачуємо лікарняні і відпустки, доставка і розвозка автобусами підприємства.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору