UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Психолог в Києві
  5. Психолог
Відправити резюме

Психолог

Заблокована
15 000 грн.
 29 лютого  Київ 
Компанія: Національна бібліотека України для дітей  (https://jobs.ua/company-natsonalna-bbloteka-ukrani-dlya-dtey-1594941) (Всі вакансії)
Рубрики:Наука, освіта, переклади

Контакти

Телефон: +38 (063) 138-96-70
Контактна особа:Ольга Шемота
Адреса:Київ, вул. Януша Корчака, 60

Побажання до співробітника

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

ОБОВ’ЯЗКИ: проведення розвивальних занять для дітей дошкільного віку від 2 до 6 років, психологічні консультації для батьків і підлітків, групові тренінги для школярів із профорієнтації, групові заняття для батьків із питань виховання та психології дитини. Ведення блогу «Психолог у бібліотеці» та тематичної сторінки у соціальних мережах.

ДОДАТКОВІ НАВИЧКИ: компетентність, в т.ч. інформаційна та комп’ютерна грамотність, володіння інструментарієм соціальних мереж.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору