Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Угорщині
  4. Робота Разнорабочие на завод по изготовлению сантехники в Україні
  5. Разнорабочие на завод по изготовлению сантехники
  Відправити резюме

  Разнорабочие на завод по изготовлению сантехники

  Заблокована
  17 000 грн.
    6 січня  Угорщина 
  Компанія: Легат  (https://jobs.ua/company-legat-113196) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво; Робота за кордоном; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Контактна особа:Елена
  Адреса:пр. Ленина, 11

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Робота в Угорщині.

  Німецький завод по виготовленню сантехнічних приладів (ванни, раковини, унітази та різні принадлежності.

  Основним профілем компанії є виробництво сантехнічних виробів.

  1. Помічник оператора по литтю (різнор) чоловіки
  2. Оператор з лиття сифонів (різнор) чоловіки
  3. Пакувальник заготовок із печі (різнор) чоловіки
   Помічник оператора по литтю (різноробочий). Підготовка заготовок до лиття, вирізання і висверлення отворів для труб і виходів, їх обробка і формоутворення . Вклеювання прокладок всередині заготовок. Обертання виробів, переміщення їх на місця очікування чи зберігання. Переміщення заготовок у сушку і з сушки на каретки. Підготовка форм для лиття залежно від типу продукції, їх складання і розбирання. Чистка до і після використання. обслуговування, нанесення захисного покриття на форми і помагаючих речовин для видалення заготовки з форми. Очистка інструментів після роботи, підготовка форм і інструментів на наступний день, підтримка чистоти на робочому місці.
   1. Оператор з лиття сифонів (різноробочий).
   Вибір форм для лиття, їх огляд і нанесення спеціальних покрить для подальшого лиття. Складання форми для лиття. Для формоутворення підготовка інструментів і матеріалів. Створення форми для продукції, обробка внутрішньої і зовнішньої частини заготовок до і після формотворення і литва, аж до висушування. Перевірка на відповідність параметрів розмірів заготовок заданим значення специфікації. Настроювання параметрів (вологість, температура, швидкість) згідно обстановки. Обробка фінальної частини заготовки аж до передачі на покрівельну операцію. Очистка всіх інструментів і обладнання до і після роботи, переміщення їх на місця зберігання.
   1. Пакувальник заготовок із печі.
   Переміщення кареток із заготовками по території заводу з місць дислокації операцій до випікання. Завантаження заготовок у піч, вивантаження їх після випікання, подальше транспортування на наступні операції. Підтримка чистоти кареток. Заповнення супровідної документації.Обов’язкове уміння користуватись електричним інструментом. Робота рухлива, стояча з виробництва керамічної промисловості, виробництво сантехніки (умивальники, унітази, ванни і т.д. Обробка матеріалів, перевірка їх на брак, лиття. Упаковка та складання готових виробів.3 зміни, можливі понаднормові години1 тиждень - (6.00-14.00)2 тиждень – (14.00-22.00)3 тиждень – ( 22.00-6.00)
   графіки можуть змінюватися!!
  4. Заробітна плата перших 3 місяці 160 000 - 180 000 форинтів, після трьох місяців роботи 200000 - 220000 форинтів.

  Безкоштовно відвозимо до робочого місця з Мукачево до Угорщини (виїзд в групі), безкоштовно оформляємо робочу карту на 2 роки. Безкоштовно житло .

  Виїзд 24.01- 30.01.

  Документи приймаємо вже! Кількість місць обмежена!

  На карантині безкоштовне 3-и разове харчування.


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору