UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Репетитор английского языка OFFLINE в Києві
  5. Репетитор английского языка OFFLINE
Відправити резюме

Репетитор английского языка OFFLINE

Заблокована
  1 лютого  Київ 
Компанія: Город Репетиторов  (https://jobs.ua/company-gorod-repetitorov-414201) (Всі вакансії)
Рубрики:Наука, освіта, переклади

Контакти

Телефон: +38 (067) 295-22-84
Контактна особа:Алена

Побажання до співробітника

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Приветствую дорогих репетиторов, которые все еще проживают в Киеве! Вы бесценны и очень смелые! Я искренне желаю вам много мужества, сил и хорошего настроения! Когда-нибудь этот весь ужас закончится. 

Наша компания, Город репетиторов — лидер в Киеве в своей отрасли. Мы уже 13 лет на рынке, стабильно получаем учеников и стабильно ими делимся со своими репетиторами.

На нашем сайте вы сможете поставить себе такую цену, которую посчитаете нужной. Ученики есть на разную цену.

Единственное требование — хорошо знать английский и не придерживаться какой-то одной книги. Если нужно — поможем с материалами.

Пишите скорее. Очень нужны хорошие преподаватели!:)

P.S. Так как владелец компании находится за границей, собеседование будет проходить online. Но занятия вы будете проводить в Киеве OFFLINE (либо на своей территории, либо на территории ученика).

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Часто шукають

↑ Вгору