Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Польща
  4. Будівництво, архітектура , Робота за кордоном
  5. Сантехник-монтажник
Відправити резюме

Сантехник-монтажник

Заблокована
 15 травня  Польща 
Компанія: ПП Николенко  (https://jobs.ua/company-pp-nikolenko-1581189) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура, Робота за кордоном
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В польскую фирму нужны сантехники для монтажа внутренних и наружных водопроводных и канализационных сетей. Оплата 16-18 зл./час нетто, зарплата каждого первого числа месяца. Жильё с хорошими условиями предоставляется бесплатно. Объекты находятся в районе Щецина и Зелёной Гуры. Довоз на объекты обеспечивает работодатель. Официальное оформление, трудоустраиваем по визе/безвизу, c дальнейшим оформлением воевудских приглашений и/или карт побыту!
+48507973369, +48732601662 вайбер. ВАКАНСИЯ БЕСПЛАТНАЯ, НЕ АГЕНТСТВО!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору