Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Львові
  4. Робота Сервісний інженер, налагоджувальник обладнання в Україні
  5. Сервісний інженер, налагоджувальник обладнання
Відправити резюме

Сервісний інженер, налагоджувальник обладнання

Заблокована
12 000 грн. + %
 16 жовтня  Львів 
Компанія: Фаворит АМ  (https://jobs.ua/company-favorit-am-109601) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Телефон:+38 (095) 347-14-09
Контактна особа:Тетяна
Адреса:Львів, вул Зелена 238

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: технічна освіта, досвід роботи від 2-х років зі станками з ЧПУ, орієнтація на результат, відповідальне ставлення до поставлених завдань, готовність до відряджень.

Обязанности: технічне обслуговування, монтаж, ремонт, діагностика металорізального обладнання з ЧПУ, складання та ремонт радіоелектронноі апаратури, участь у спеціалізованих виставках (при потребі).

Условия работи: повний робочий день, робота у виробничих приміщеннях підприємства або у замовників, офіційне працевлаштування.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору