Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Шліфувальник паркету в Києві
  5. Шліфувальник паркету
  Відправити резюме

  Шліфувальник паркету

  Заблокована
  25 000 грн.
   23 вересня  Київ 
  Компанія: ФЛП Кульчевский Александр Иванович  (https://jobs.ua/company-flp-kulchevskiy-aleksandr-ivanovich-1581588) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Телефон: +38 (073) 091-37-05

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Шліфувальник паркету потрібен на постійну роботу. Робота в Києві. Обладнання надаємо. Без ШЗ, порядність, ДР не обов'язково, навчаємо, вік бажано до 60 років. З/п від 25000 грн, своєчасно, без затримок за кожний об’єкт.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору