Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Могилів-Подільському
  4. Робота Швачка в Україні
  5. Швачка
  Відправити резюме

  Швачка

  Заблокована
  6 100 грн.
   27 січня  Могилів-Подольський 
  Компанія: Вінницький обласний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-vnnitskiy-oblasniy-tsentr-zaynyatost-1593216) (Всі вакансії)
  Рубрики:Легка промисловість

  Контакти

  Телефон: +38 (043) 376-54-31
  Контактна особа:Тамара Пірус

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Підприємство займається пошиттям одягу

  Вимоги:

  • Знання методів та прийомів виконання операцій підготовки; призначення та правила експлуатації устаткування, яке обслуговується;
  • знання номерів голок; правил закріплення ниток, заміни шпуль, регулювання натягу ниток та частоти строчки;
  • знання основ галузевої економіки і підприємства, правових знань, матеріалознавство, спеціальне малювання, основи електротехніки; асортименту одягу;
  • знання сучасної технології виконання усіх видів робіт по виготовленню одягу з різних видів матеріалів; вимог державних стандартів; технології обробки корсетних виробів.

  Обов’язки :

  • Уміння виконувати на машинах або вручну операції з підготовки до пошиття виробів з різних матеріалів; ліквідувати обрив ниток, міняти шпулі; регулювати натяг ниток та частоту строчки

  Умови роботи:

  5 — денний робочий тиждень

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору