Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Кам'янець-Подільському
  4. Робота Швачка в Україні
  5. Швачка
  Відправити резюме

  Швачка

  Заблокована
  10 000 грн. + %
   26 серпня  Кам'янець-Подільський 
  Компанія: Свадебный салон Соломия  (https://jobs.ua/company-svadebnyiy-salon-solomiya-1616617) (Всі вакансії)
  Рубрики:Виробництво

  Контакти

  Телефон: +38 (063) 245-83-87
  Контактна особа:Марина
  Адреса:проспект Грушевського, 21

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  В зв’язку з економічною ситуацією в країні, багато працівників виробничих професій прямують за кордон у пошуках достойної винагороди їхньої праці. Місяцями, а іноді й роками, вони не бачать як ростуть їхні діти. Люди змушені покидати близьких людей та рідні домівки, щоб прогодувати сім’ю, дати освіту дітям або покращити життєві умови. Не завжди ціль виправдовує засоби. Проте, чи потрібно жертвувати часом, проведеним з рідними, задля примарного майбутнього? - адже, Україна є однією з країн з найменшим податковим навантаженням, тут є всі умови для того, щоб працювати або ж успішно вести бізнес.

  Наші працівники не їдуть на заробітки до Польщі, вони щодня бачать свої сім’ї, можуть заощадити певні кошти, мають вихідні та відпустки згідно трудових норм.

  Якщо ви втомились від сезонності та невпевненості у завтрашньому дні, ми пропонуємо вам співпрацю на взаємовигідних умовах.

  Наше підприємство має повний цикл виробництва весільних суконь, а також широку географію продажів, завдяки чому наші працівники мають можливість працювати і мати заробіток впродовж цілого року.

  Що ми пропонуємо?

  Наше підприємство стабільно працює на ринку та створює робочі місця з 2012 року. Тому у зв’язку із запуском нової виробничої лінії та розширенням штату, ми пропонуємо вам 2 варіанти співпраці:

  1. Робота швачкою у нашій команді (бажання працювати та навчатись);
  2. Партнерство (ми готові купувати вироби, виготовлені вами та на ваших умовах).

  На сьогодні у нашому штаті відкрито 3 вакансії швачки та 1 вакансія на фахівця по пришиванню мережива (декорування). Вакансії будуть закриті по досягненню квоти.

  Етапи виготовлення виробу:

  1. Виготовлення лекала
  2. Пошив пробного зразка (технолог)
  3. Крій виробу та передача його в роботу швачці
  4. Пошив виробу згідно зразка
  5. Контроль правильності та якості пошиву (технолог)
  6. Декорування
  7. Пришивання елементів декору
  8. Передача виробу на зберігання на склад.

  Якщо ви бажаєте мати стабільну зайнятість та дохід від 10 000 грн., звертайтесь за тел. 063 245 83 87

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору