Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво , Легка промисловість
  5. Швея-портная
Відправити резюме

Швея-портная

Заблокована
12 000 грн.
  6 серпня  Київ 
Компанія: Osin Patch  (https://jobs.ua/company-osin-patch-1597890) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво, Легка промисловість

Контакти

Контактна особа:Татьяна Осичнюк
Адреса:Киев, Светлицкого 35а

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: В экспериментальное ателье на Виноградаре требуються портные. Работа с различными материалами : шелк, щифон, хлопки, шерсть. Модели легкой и верхней женской одежды.

Обязанности: Отшив изделий от начала до конца в установленные сроки , высокого качества. Работа с конструктором и дизайнером.Есть частичное декорирование моделей.

Условия: Ателье находится в новом офисном здании на Виноградаре. Есть кондиционирование и отопление.График с 9,00-18,00. ПН-ПТ

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору