Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Соснівці (Червоноградськ. р-н. Львівська обл.)
  4. Робота Слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду в Україні
  5. Слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду
  Відправити резюме

  Слюсар з ремонту рухомого складу 3 розряду

  Заблокована
  Компанія: Експлуатаційне вагонне депо Клепарів  (https://jobs.ua/company-ekspluatatsyne-vagonne-depo-kleparv-1616102) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс; Виробництво; Робота без кваліфікації

  Контакти

  Контактна особа:Голова Марія Іванівна
  Адреса:Львів, Левандівська, 14-1

  Вимоги

  Освіта: середньо-спеціальна
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Робота на залізничному транспорті, експлуатація та ремонт вагонів 

  Завдання та обов'язки: Перевіряє технічний стан вагонів у поїздах, що прибувають, формуються, відправляються та пред'являються для подавання під навантаження. Організовує роботу по усуненню виявлених у вагоні несправностей. Технічно обслуговує та виконує випробування гальм у вагонах для виявлення несправностей, які загрожують безпеці руху поїздів. Виконує заходи спрямовані на забезпечення збереження вантажних вагонів, запобігає їх пошкодженню при маневрових і навантажувально-розвантажувальних роботах. 


  Кваліфікаційні вимоги: Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору