Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Великий Березний
  4. IT, WEB фахівці
  5. Спеціаліст з ком’ютерних технологій
Відправити резюме

Спеціаліст з ком’ютерних технологій

Заблокована
5 000 грн.
 16 травня  Великий Березний 
Компанія: Закарпатський обласний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-zakarpatskiy-oblasniy-tsentr-zaynyatost-1595303) (Всі вакансії)
Категорії:IT, WEB фахівці
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

У державну установу потрібен на роботу головний спеціаліст з комп’ютерних технологій. Умови праці: 5-денний робочий тиждень. Гарні умови праці, можливість кар’єрного росту. Вимоги до претендента: вища освіта за даною спеціалізацією, з можливістю продовжувати навчання. Чекаємо на Вас за адресою: В. Березний, вул. Шевченка, 10. Великоберезнянська районна філія Закарпатського ОЦЗ.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

Схожі вакансії

↑ Вгору