Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Специалист по работе с клиентами
Відправити резюме

Специалист по работе с клиентами

Заблокована
 21 лютого  Вінниця 
Компанія: Погорелый Александр Борисович  (https://jobs.ua/company-pogorelyiy-aleksandr-borisovich-1588210) (Всі вакансії)
Категорії:Офісний персонал, Консалтинг
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: ответственность, коммуникабельность, навыки ведения деловых переговоров, умение работать в команде.

Обязанности: ведение и документальное оформление деловых переговоров в офисе, работа с документацией, помощь в работе с персоналом.

Условия: возможность карьерного роста, обучение, проведение тренингов для сотрудников, комфортный офис в центральной части города, дружный коллектив.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору