Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Стажер у видавництво в Києві
  5. Стажер у видавництво
  Відправити резюме

  Стажер у видавництво

  Заблокована
  5 000 грн.
   20 жовтня  Київ 
  Компанія: ЧП РА «Да Винчи»   (https://jobs.ua/company-chp-ra-da-vinchi-58625) (Всі вакансії)
  Рубрики:Реклама, маркетинг, PR

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 394-96-50
  Контактна особа:Ігор Агарков
  Адреса:ул. Соломенская, 5. оф. 10/2

  Вимоги

  Освіта: незакінчена вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:вільний графік роботи

  Опис вакансії

  Вимоги: РА "Да Вінчі" (видавець медіа для поліграфістів та замовників поліграфічної продукції) потрібен студент (студентка) -- практикант (практикантка) з незакінченою гуманітарною або технічною освітою, бажано -- напрямків "Видавнича справа та редагування", "Соціальні комунікації", "Поліграфія", "Репрографія", "Дизайн" тощо.


  Обов'язки: поповнення та уточнення баз даних друкарень, виробників та постачальників витратних матеріалів та обладнання для поліграфії для каталогу "Поліграфія України", участь у підготовці контента для паперових та електронних медіа, за бажання -- у продажах реклами та передплати на видання


  Важливо. Є можливість залишитися працювати у редакції журналу Print+ після закінчення практики на позиції менеджера з продажів реклами та передплати або молодшого редактора


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору