Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Черкасах
  4. Робота Столяр в Україні
  5. Столяр
Відправити резюме

Столяр

Заблокована
5 000 грн.
  4 грудня  Черкаси 
Компанія: Швидко сервіс  (https://jobs.ua/company-shvidko-servs-137294) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Контакти

Телефон: +38 (097) 247-07-69
Контактна особа:Таня
Адреса:Смелянськая 15

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:вільний графік роботи

Опис вакансії

Профессиональные требования. Опыт работы от 3-х лет по специальности столяр. Наличие личного инструмента для работы обязательно.
Навыки замены и монтажа дверей, установка и ремонт замков в дверях, опыт замены стекла, мелкий и сложный ремонт мебели в доме, сборка гарнитура.Пожелания. Порядочность и вежливость в общении. Аккуратный внешний вид. Наличие собственного автомобиля приветствуется.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору