Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Черкаси
  4. Виробництво
  5. Столяр-мебельщик
Відправити резюме

Столяр-мебельщик

Заблокована
13 000 грн.
  1 червня  Черкаси 
Компанія: ФЛП Егупов А.А.  (https://jobs.ua/company-flp-egupov-aa-417988) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: знающий азы столярного дела, изготовление дверей, кухонь, шкафов, фасадов и др.,ответственный и готовый обучаться, желающий работать и зарабатывать.

Обязанности: изготовление изделий согласно тех.задания, работать на станках

Условия: с 8.00- 18.00 обед: с 13.00 до 14.00. суббота до 14.00. выходной-воскресенье. З\п стабильная. Официальное трудоустройство!!!

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору