Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Виробництво
  5. Сварщик-аргонщик
Відправити резюме

Сварщик-аргонщик

Заблокована
25 000 грн.
 11 травня  Київ 
Компанія: Mir-ognya  (https://jobs.ua/company-mir-ognya-57234) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:обов'язковий

Опис вакансії

Сварщик-аргонщик срочно требуется на постоянную работу (в помещении) с последующим официальным оформлением. Жел. 25-50 лет, не пьющий! Ответственный, коммуникабельный, опыт слесарных, малярных работ. Подготовка и сборка металлоконструкций из полосы 30*4 (чм). Гибкий график (без надзирателя), иногородним возможна помощь с жильем. З/п от 25 000 грн (от выработки). Проспект Отрадный (район Окружной).

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору