Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Вінниці
  4. Робота Сварщик слюсар в Україні
  5. Сварщик слюсар
  Відправити резюме

  Сварщик слюсар

  Заблокована
  16 000 грн.
   12 жовтня  Вінниця 
  Компанія: ТОВ АВ Модуль group  (https://jobs.ua/company-tov-av-modul-group-1617337) (Всі вакансії)
  Рубрики:Будівництво, архітектура

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 177-74-75
  Контактна особа:Касіян Максим Валерійович
  Адреса:вул. Гонти 39 а

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Требования: 

  ОбязанноКомпания АВ-Модуль груп — первый украинский производитель полностью готовых модульных мобильных зданий — в связи с расширением производства и увеличения кол-ва комплексных проектов ищет СВАРЩИКА-СЛЕСАРЯ строительных бытовок, торговых павильонов и т.д. c опытом в отделочных работах. Вимоги: Мужчина 25−45 лет; С опытом в сварочных, отделочных, столярных работах; Умови роботи: 5−6 дневный рабочий график; Рабочий день с 8−00 до 18−00 Официальное трудоустройство. Обов’язки: Производство каркасных модульных зданий под ключ: каркас, утепление, коммуникации, отделка. Работа в цехе. Постоянная круглогодичная занятостьсти: 

  Условия: 

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору