Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Токарь-фрезеровщик в Києві
  5. Токарь-фрезеровщик
Відправити резюме

Токарь-фрезеровщик

Заблокована
10 000 грн.
  4 листопада  Київ 
Компанія: Научно-производственное предприятие «ТМСпецмаш»  (https://jobs.ua/company-nauchno-proizvodstvennoe-predpriyatie-tmspetsmash-148972) (Всі вакансії)
Категорії:Будівництво, архітектура, Виробництво

Контакти

Контактна особа:Нина Дмитриевна

Вимоги

Освіта: середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Предприятию на постоянную работу требуется токарь-фрезеровщик. Предприятие расположено в районе ст. м. «Лесная». Режим работы: с 08.00 ч. до 17.00 ч, при пятидневной рабочей неделе. Зарплата оговаривается на собеседовании. Если Вас заинтересовала данная вакансия, звоните, пожалуйста, по тел. 501−06−24; мб. 0984345087 с 09.00ч. до 17.00ч.

Отдел кадров.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору