Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Торговий представник
Відправити резюме

Торговий представник

Заблокована
14 000 грн.
 30 січня  Житомир 
Компанія: Конті  (https://jobs.ua/company-kont-1572641) (Всі вакансії)
Категорії:Торгівля, продажі, закупівлі
Показати контакти

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

Обязанности:

Условия: Компанія КонТрейд Плюс запрошує на роботу торгового представника з авто (Житомирський обл). Обов’язки та вимоги: підтримка та розвиток клієнтської бази, виконання планів і збільшення обсягу продажів, бажано досвід роботи, комунікабельність, цілеспрямованість, відповідальність, наявність автомобіля. Компанія пропонує: офіційне працевлаштування, своєчасну і стабільну оплату праці, амортизація авто, компенсацію пального, професійний розвиток і можливість кар'єрного росту

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору