Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Київ
  4. Логістика, доставка, склад
  5. Укладальники-пакувальники
Відправити резюме

Укладальники-пакувальники

Заблокована
  7 серпня  Київ 
Компанія: Синтез Технологий  (https://jobs.ua/company-sintez-tehnologiy-419159) (Всі вакансії)
Категорії:Логістика, доставка, склад

Контакти

Телефон:+38 (067) 786-72-72
Адреса:Київська обл., смт Немішаєво

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

укладальники-пакувальники в "SYNTESIS OF TECHNOLOGIES, LTD" (провідна компанія в сфері упаковки). Київська обл., смт Немішаєво. Досвід роботи бажано. Висока своєчасна оплата праці. Ми пропонуємо: високий рівень з/п + премії, зручний графік. Тел. 067-786-7272, e-mail: отправить резюме

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору