Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Вантажник в Києві
  5. Вантажник
  Відправити резюме

  Вантажник

  Заблокована
  7 000 грн.
   11 вересня  Київ 
  Компанія: ТОВ "ЕКОВТОР-ТРАНС"  (https://jobs.ua/company-tov-ekovtor-trans-112829) (Всі вакансії)
  Рубрики:Інші пропозиції

  Контакти

  Контактна особа:Юрій Вікторович, Олег Миколайович

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Вантажник потрібен підпріємству, яке займається вивезенням та сортуванням твердих побутових відходів в м. Києві. Вахтовий метод 14/14 днів. З/п 7000 грн за 14 днів. Офіційне працевлаштування. Житлом забезпечуємо безкоштовно. Для оформлення на посаду при собі мати необхідні документи: трудову книжку, паспорт, ІНН, військовий квиток. Тел.: 067-656-5882, Юрій Вікторович; 067-243-5264, Олег Миколайович

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору