Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Вчитель англійської мови в Києві
  5. Вчитель англійської мови
  Відправити резюме

  Вчитель англійської мови

  Заблокована
  10 000 грн.
    5 січня  Київ 
  Компанія: НВК "Міцва-613"  (https://jobs.ua/company-nvk-mtsva-613-421358) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (095) 497-83-37
  Контактна особа:директор Андрощук Ирина Анатольевна

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:часткова зайнятість

  Опис вакансії

  Требования: Вища або базова вища спеціальна освіта, вільне володіння англійською мовою, сучасний, креативний підхід до викладання предмету, бажання змінювати і змінюватись за вимогами часу.

  Обязанности: Відповідно до посадових інструкцій вчителя. Викладання англійської мови учням 1-5 класів. Навантаження: 14 годин на тиждень. Графік роботи: 3 дні на тиждень.

  Условия: НВК «Міцва-613» - це сучасний приватний навчально-виховний комплекс для єврейських дітей, розташований у Києво-Святошинському районі. У закладі навчається близько100 учнів. Середня наповнюваність класів: 6 учнів. Для всіх дітей та співробітників організовані безкоштовні автобусні маршрути з Києва, Ірпеня, Білогородки. Триразове харчування, офіційне працевлаштування. Створено всі умови для роботи та навчання: сучасний освітній простір, забезпечення комп'ютерною та оргтехнікою, планшетами, кондиціонерами.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору