Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Чечельнику
  4. Робота Вчитель-логопед в Україні
  5. Вчитель-логопед
  Відправити резюме

  Вчитель-логопед

  Заблокована
  6 000 грн.
   22 січня  Чечельник 
  Компанія: Вінницький обласний центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-vnnitskiy-oblasniy-tsentr-zaynyatost-1593216) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (043) 512-21-31
  Контактна особа:Наталія Сосняк
  Адреса:Чечельник, Жовтнева,35

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  • Вимоги: Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціальна освіта,корекційна). Стаж роботи за професією вчителя-логопеда - не менше 3 років.

  Обов'язки:

  • основні відомості з логопедії; основні цілі, принципи, зміст навчання, виховання, мовної корекції дітей з мовленнєвими порушеннями;
  • загальні та спеціальні психолого-педагогічні дисципліни, анатомо-фізіологічні та клінічні основи дефектології; психофізіологію розвитку аномальних дітей;

  Умови: Пн- Пт з 8.00-17.00

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору