Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Вакансии
Отправить резюме
Заблокирована

Веб-Графічний дизайнер

18 000 грн.
 11 октября  Львов
Компания:Hamcom UG  (https://jobs.ua/company-hamcom-ug-1571700) ( Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:от двух лет
График работы:полный рабочий день

Описание вакансии

Требования: добре знання шаблонів Wordpress;

добре знання дизайну UI/UX-Design;

добре знання сценарію XTML / PHP / CSS / Java-Skript;

добре знання WOOcommerce;

добре знання Adobe Photoshop;

добре знання InDesign;

кілька років професійного досвіду роботи в якості веб-дизайнера і графічного дизайнера;

високий стандарт якості;

висока продуктивність і стійкість в години пік;

позитивне ставлення до життя, самомотивація і готовність повністю брати участь в нашій команді;

відповідальність за свою роботу та отриманний результат;

знання англійської мови (мінімально - середній рівень).

Обязанности: Незалежна розробка і оформлення креативних, барвистих, зручних у використанні, а також добре конвертованих веб-сайтів і дизайнів товарів. Підтримка відділу продажів в медіа- та цільових групах, підготовка матеріалів і створення видатних презентацій, спобосних переконати наших клієнтів.

Условия: Як фахівець зі створення веб-сторінок, ти реалізуєш інноваційні рішення, візуально привабливі веб-сайти і проекти, які крокують в ногу з часом.

В якості графічного дизайнера ти створюєш проекти, фотоматеріали та рекламні матеріали для нашої компанії, які закохають в себе наших клієнтів!

У тебе є почуття задоволення потреб клієнтів, і ти хочеш, щоб твої клієнти та побажання твоїх клієнтів досягли цих оптимальних результатів.

У міжнародній команді ти відповідально працюєш над поставленим перед тобою завданням.

Коли твій обсяг роботи виконаний, ти не сидиш склавши руки, а повідомляєш про свою готовність внести свій подальший внесок в продуктивність нашої команди.

Ти комунікативний і, володіючи середнім рівнем знання англійської мови, можеш розмовляти зі своїми колегами про виправлення або майбутніх концепціях.


Ми з нетерпінням чекаємо ваших інформативних резюме англійською мовою з побажаннями про оплату праці та зразками робіт на електронну адресу: отправить резюме

Подальший хід подій:

Якщо ми приймемо рішення на користь тебе, наступним кроком буде спільне інтерв'ю. У разі позитивного результату, ми проведемо ще одну коротку зустріч - онлайн - з трьома невеликими тестовими завданнями.

В подальшому, ми сподіваємося привітати тебе в нашій команді!

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

 Горячие вакансии

↑ Наверх