Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Вихователь в Україні
  5. Вихователь

  Вихователь

  Заблокована
  7 500 грн.
   24 грудня 2020  Харків 
  Компанія: Харківський міський центр зайнятості  (https://jobs.ua/company-harkvskiy-mskiy-tsentr-zaynyatost-1575827) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (095) 411-83-45
  Контактна особа:Анна Становська
  Адреса:Харків, ул. Шевченко, 137А
  Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  До комунального закладу "Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей" запрошується на постійну роботу вихователь.

  Вимоги: Перша зміна з 8.00 до 14.00, друга зміна з 14.00 до 20.00. Організовує навчально-виховну діяльність в групі згідно плану виховної роботи, враховуючи вікові особливості дітей.Несе відповідальність за життя і здоров'я вихованців, проводить повсякденну роботу, яка забезпечує створення умов для соціально-психологічної реабілітації дітей. Виступає посередником між вихованцями закладу та вчителем.

  Звертатися до фахівця Анни Петрівни ....45.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору