Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Вихователь дитячого садка в Києві
  5. Вихователь дитячого садка
  Відправити резюме

  Вихователь дитячого садка

  Заблокована
  5 300 грн.
   27 листопада  Київ 
  Компанія: Дошкільний навчальний заклад №423  (https://jobs.ua/company-doshklniy-navchalniy-zaklad-423-1577794) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 853-41-78
  Контактна особа:Валентина Василівна
  Адреса:вулиця Дегтярівська, 43А

  Вимоги

  Освіта: незакінчена вища
  Досвід роботи:бажано
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Вимоги: педагогічна освіта, знання дитячої психології, педагогіки та методик розвитку дітей дошкільного віку, вільне володіння українською мовою, творчий підхід у роботі, порядність, пунктуальність, відповідальність, акуратніст, проактивна життєва позиція.

  Обовязки: догляд за дітьми, проведення та планування різних форм роботи з дітьми згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти та програми "Дитина", забезпечення безпеки життєдіяльності та гігієни дітей

  Умови: сучасний заклад, офіційне працевлаштування, позмінний графік роботи, який можливо поєднувати з навчанням (1 зміна – з 7-00 до 13-00, 2 зміна з 13-00 до 19-00), можливість професійного зростання, допомога методиста.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору