Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Запоріжжі
  4. Робота Викладач ЗВО (хімія) в Україні
  5. Викладач ЗВО (хімія)
  Відправити резюме

  Викладач ЗВО (хімія)

  Заблокована
  9 000 грн.
    6 січня  Запоріжжя 
  Компанія: Кафедра хімії Запорізького національного університету  (https://jobs.ua/company-kafedra-hm-zaporzkogo-natsonalnogo-unversitetu-1608704) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 802-56-31
  Контактна особа:Марина Корнет

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: перевага кандидату хімічних наук.

  Умови: Дружній колектив кафедри хімії Запорізького національного університету шукає викладача хімії. Можливе як повноцінне працевлаштування так і не повна зайнятість (погодинна оплата або 0,25-0,5 ставки). Працевлаштування з лютого 2021 р.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору